0212 854 04 41
+90 541 536 60 17
HERKES EV SAHİBİ OLUNCAYA KADAR.
  • GENEL
  • KAT PLANLARI
  • BİZE ULAŞIN
  • MEDYA

GENEL ÖZELLİKLER

GENEL ÖZELLİKLER

Garden 69 Zeytinburnu, çağımızın teknolojik altyapısına en uygun şekilde tasarlanmış daireleri ve sosyal hayatınızı renklendirecek imkanları ile size eşsiz bir dünya sunacak. Radye temel, fore kazıklar ve tünel kalıp inşaat tekniği sayesinde Garden 69 Zeytinburnu’da güvende ve huzurlu hissederken; mükemmel ısı ve ses yalıtımı sayesinde ise, konforu her an yaşayacaksınız.

Denize çok yakın konumu ve kolay ulaşımının yanı sıra sahip olduğpu sosyal donatılar ile dikkatleri üzerine toplayan ICoastalCity, size zarif ve tarz sahibi bir yaşam sunacak.

Zeytinburnu sahilinin kesintisiz deniz manzarasına sahip en prestijli noktasında tasarlanan etkileyici bir mimari ile yükselecek olan Garden 69 Zeytinburnu yeşilin maviyi kucakladığı yerde size rüya gibi bir yaşam sunacak. Eşsiz deniz manzarasına karşı teras keyfini doyasıya yaşarken, İstanbul’un ilham veren muhteşem güzelliğini yaşamınıza ortak edeceksiniz.

Denize çok yakın konumu ve kolay ulaşımının yanı sıra sahip olduğu sosyal donatılar ile dikkatleri üzerine toplayan Garden 69 Zeytinburnu, size zarif ve tarz sahibi bir yaşam sunacak.

İstanbul’un ihtişamlı görüntüsü karşısında huzur ve sessizliğin, şık ve minimal bir mimari anlayışla bütünleştiğini fark edeceksiniz.

Toplam 2 blok ve 300 konuttan oluşan bu çok özel projenin tam kalbinde 10 ticari birimden oluşan “Garden 69 Zeytinburnu” tüm beklentilerinizi karşılamak ve hayatınıza renk katmak için sizlerle buluşmayı bekliyor. Garden 69 Zeytinburnu ana Caddesi, sizlere şehrin kalbinde lüks ve konforun eşsiz buluşmasını farklı bir konsept ile sunmayı vaat ediyor.

Zengin peyzaj mimarisi ile gözünüze hitap etmenin yanı sıra birbirinden seçkin mağazalara rahatlıkla ulaşabileceğiniz butik alışveriş keyfini sizlere doyasıya yaşatacak Garden 69 Zeytinburnu, her zevke, her damağa hitap eden lezzet noktalarıyla da Ulusal ve uluslararası markaların buluştuğu Zeytinburnu ana caddesi, seçkin mağazaları, restaurant ve cafelerden oluşan yeme içme alanı İstanbul’un en prestijli, en çekici yaşam merkezi olacak.

 

Proje İçerisi
SİLİVRİ
İSANBUl
ASANSÖR
5 KİŞİLİK
ISINMA
MERKEZİ ISITMA
OTOPARK
300 ARAÇ
Çevre Mesafeler
SİLİVRİ
İSANBUl
ASANSÖR
5 KİŞİLİK
ISINMA
MERKEZİ ISITMA
OTOPARK
300 ARAÇ

KAT PLANLARI

KAT PLANLARI

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

MEDYA

İÇ MEKAN
DIŞ MEKAN